Skip to content

Moje usługi

Wszechstronność działań pomoże nam stworzyć wiele wymagających projektów i nie tylko.
Sprawdź w czym mogę Ci pomóc.

Producent / Reżyser

Moje doświadczenie filmowe i kontakt z branżą filmową, pozwoliło mi na udział w projektach jako producent czy też reżyser. Specjalizuję się w produkcjach spotów reklamowych do emisji w TV lub do kampanii internetowych. Realizuję projekt kompleksowo na podstawie dostarczonego briefu, budując swój własny zespół, bądź dołączając do istniejących struktur produkcyjnych jako producent lub reżyser.

Timelapse

Timelapse to nic innego jak fotografia poklatkowa. To technika filmowa, która pomaga przedstawiać zjawiska zachodzące w przyrodzie w długim czasie w formie kilku sekundowych klipów. Ta technika towarzyszy mi od kiedy pamiętam. Od wielu lat doskonalę tę formę produkcyjną oraz wyszukuję coraz to nowych i lepszych rozwiązań sprzętowych, tak aby jakość materiałów była możliwie najlepsza.

Operator kamery

Jestem operatorem kamery, który głównie pracuje przy górskich oraz sportowych produkcjach. Połączenie jazdy na rolkach i snowboardzie z ujęciami z gimbala lub stedicamu tworzy naprawdę wyjątkowe możliwości prowadzenia kamery. Dodatkowo umiejętność pracy, w każdych warunkach sprawia, że nie ma dla mnie projektów nie do zrealizowania.

Foto

Jestem fotografem, który za swoje środowisko uznaje naturę, a miejsce pracy jest absolutnie nieokreślone. Fotografia w podróży jest moim głównym żywiołem. Dzięki temu mogę połączyć moją pasję z życiem zawodowym, co daje mi możliwość bardziej autentycznego przekazu w zdjęciach. Sesje sportowe, modowy lifestyle, krajobraz czy też fotografia nocna są moimi ulubionymi dziedzinami. Nie boję się nowych wyzwań fotograficznych, a w szczególności tych bardziej wymagających.

Warsztaty

Cyklicznie organizuję warsztaty fotograficzne, na których dzielę się z uczestnikami swoim doświadczeniem, opierając się o moje prywatne jak i komercyjne projekty. Opowiadam o technikach, sprzęcie, edycji, ale też o życiu fotografa i podróżnika. Dużą wagę przykładam do autentycznego storytellingu, który jest nieodłącznym elementem moich warsztatów. Warsztaty organizuję we współpracy z Focus Nordic na terenie całej Polski, jednak najczęściej odbywają się w Kościelisku w Tatrach.