Skip to content

Paweł ZalejskiSpecyfika pracy

Moja praca to przede wszystkim wymagające projekty w surowych warunkach. Doskonale czuję się z kamerą w wysokich górach, na lodowcach, pustyni a nawet pod wodą. Wtedy właśnie realizuję się najbardziej. Pracując w różnych warunkach produkcyjnych związanych z fotografią czy filmem, zdobyłem bogate doświadczenie, które pozwala mi na samodzielną, kompleksową realizację różnych projektów oraz do współtworzenia zespołu produkcyjnego. Biorąc głęboki oddech przed ekstremalnymi wyjazdami, działam przy lokalnych projektach jako producent oraz DOP.

Moim życiowym otoczeniem jest natura, którą się nieustannie inspiruję. Staram odkrywać siebie poprzez jej poznanie, natomiast podróż pozwala mi zmienić perspektywę codziennego spojrzenia oraz po prostu uczy. We wszystkich tych przygodach zawsze towarzyszy mi aparat.

A to wszystko wpływa na moją twórczość, za którą zawsze stoi jakaś historia.

Zdjęcie portretowe Pawła Zalejskiego

Marki, które mnie wspierają

Istagram profil Paweł Zalejski

Instagram

Instagram jest najbardziej aktualnym zbiorem odpowiedzi na moje bieżące działania. Pojawia się na nim wiele różnorodnych materiałów i treści. Zarówno materiałów finalnych jaki całego procesu tworzenia czyli backstage. Sporo podróży, sportu i przygody z domieszką codziennego życia.

Jest to również zbiór portfolio fotograficzną-filmowego w nieco innej formie.

We Roam Poland

Jestem członkiem instagramowego kolektywu fotograficznego We Roam Poland. WRP tworzy siedmiu fotografów, których połączyła pasja do fotografowania i podróży.

Szukając inspiracji dla nowych kadrów, zdaliśmy sobie sprawę, że aby robić ciekawe zdjęcia wcale nie trzeba wyjeżdżać z Polski, a nawet oddalać się od domu.

Razem podróżujemy, uczymy się od siebie i pracujemy. Udowadniamy, że warto szukać własnych dróg, wspierając się i nawzajem motywując. Ruszamy z domu zawsze ciekawi świata i ludzi tuż za progiem.